Menu Zamknij
mini baner blog

Specjalista ds. Technicznych

Opis stanowiska:

Pracownik na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za modernizację parku maszynowego, wraz ze wsparciem działu handlowego od strony technicznej przy obsłudze kluczowych klientów firmy.

Celem stanowiska jest:

  • Optymalizacja i wprowadzanie nowych rozwiązań produkcji pianek poliuretanowych
  • Kontrolowanie jakości produkcji wraz z dokonywaniem pomiarów technicznych wyrobów
  • Wsparcie techniczne działu handlowego
  • Nadzorowanie dokumentacji technicznej urządzeń produkcyjnych i produktów firmy
  • Tworzenie i aktualizacja materiałów technicznych i dokumentacji produktowej (karty techniczne, prezentacje, katalogi produktów itp.)
  • Udział w projektach działu badawczo-rozwojowego – testy produktów i aplikacji, weryfikacja dokumentacji projektowej i produktowej, tworzenie i aktualizacja procedur
  • Udział w projektach rozwojowych dotyczących wprowadzania do produkcji nowych produktów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość programów pakietu MS Office (w szczególności Word i Excel)
  • Doświadczenie w zarządzaniu kontrolą jakości mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • Kreatywność i umiejętności analityczne
  • Dobra organizacja pracy własnej i wysoka samodyscyplina pozwalająca na pracę w warunkach ściśle określonych terminów
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z młodym i aktywnym zespołem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Wszelkie informacje dostępne pod:

    0
    0 item
    My Cart
    Koszyk jest pusty

    Do darmowej dostawy brakuje 2200 zł