Menu Zamknij
mini baner o firmie

Producent pianki poliuretanowej – o firmie „JAG”

Renomowany polski producent pianek poliuretanowych – firma
“JAG” PPH Spółka z o.o. rozpoczęła działalność w 1983 roku. Cechą, która wyróżnia firmę spośród przedsiębiorstw w tym sektorze jest nie tylko wyłącznie polski kapitał, ale także efektywność i elastyczność działania na dynamicznie zmieniającym się rynku. Dzięki ponad 40 letniemu doświadczeniu, spółka zapewnia produkty o sprawdzonej, wysokiej jakości oraz fachowe doradztwo. Od lat firma pracuje w zgodzie z maksymą:

“Pianki dopasowane do Twoich potrzeb”

 

Nasza oferta

Jako duży producent pianek poliuretanowych gwarantujemy szeroki wybór produktów, które powstają z wykorzystaniem sprawdzonych i efektywnych technologii. Swoim Klientom oferujemy:

Dlaczego warto z nami współpracować?

Producent pianek poliuretanowych firma „JAG” to rozpoznawalny i solidny partner handlowy. Współpracujemy
z Klientami zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Kontrahentów i chcąc sprostać najwyższym standardom jakości, nieustannie poszerzamy spektrum działalności i udoskonalamy proces produkcji pianek poliuretanowych. Nasi Klienci mogą liczyć na produkty wysokiej jakości. Zatrudniamy profesjonalną kadrę pracowników, korzystamy z najnowszych technologii, dzięki czemu wyroby naszej produkcji spełniają najwyższe normy jakościowe.

ikona_ziemia

Eksportujemy
do 12 krajów

ikona doswiadczenie

40 lat
doświadczenia

ikona polska

100%
polski kapitał

0
0 item
My Cart
Koszyk jest pusty

Do darmowej dostawy brakuje 2200 zł